Featured

Gala IBAC Business Magazine

today 23/11/2024my_locationPałac THE RENAISSANCE AT KELHAM


Background
share close
23 listopada 2024 roku odbędzie się uroczysta GALA organizowana przez IBAC Business Magazine w godzinach 17:00-00:00 w pałacu THE RENAISSANCE AT KELHAM. (Darmowy strzeżony parking na 350 aut). Dress code: Business lub Monarch.
PATRONI MEDIALNI: WYSPA TV oraz Radio Polonia FM,
EVENT DOTYCZY WSZYSTKICH PRZEDSIĘBIORCÓW, NIE TYLKO Z UK.
IBAC Business Magazine nawiązał współpracę z wieloma firmami i w ramach współpracy, postanowiliśmy nagrodzić wszystkie firmy, przedsiębiorstwa oraz artystów – którzy kwalifikują się do nominacji TRUSTED BUSINESS 2024. Zweryfikowane firmy, które spełniają wymagania MARKI PREMIUM, otrzymają akredytowaną certyfikację Trusted Business wraz z wyróżnieniem MARKA PREMIUM.
Stworzony do tego celu program oraz audyt wewnętrzny (kapituła oraz Judge Team) dokona weryfikację oraz nada NOMINACJĘ do uzyskania nagrody na scenie!
Podczas eventu IBAC Awards 2024 – pojawią się goście specjalni, artyści i celebryci. W programie jest również pokaz IBAC FASHION, BUSINESS CATWALK i inne atrakcje.
Niebawem pojawi się więcej informacji. Przedsprzedaż biletów na IBAC Dinner Gala Awards 2024 – zapraszamy na stronę: www.ibacevents.com
Dziękujemy sponsorom oraz partnerom biznesowym za wsparcie projektu oraz za uczestnictwo. Event jest międzynarodowy i dotyczy każdej branży z dowolnego rejonu.
Zapraszamy na RED CARPET z artystami (niespodzianka) oraz zapraszamy do przystąpienia do audytu biznesowego.
Nagrody są przyznawane za zgodą Judge Team, po uprzedniej weryfikacji pod kątem legalności zarejestrowanej działalności gospodarczej.
Audyt dotyczy (rejestracja firmy/działalności, posiadanie polisy biznesowej, posiadanie uprawnień i właściwych kwalifikacji zawodowych, posiadanie oficjalnego regulaminu firmy, posiadanie ewentualnej akredytacji i certyfikacji rozszerzonej). W.w. elementy audytu stanowią podstawę i możliwość przyznania nominacji. Zweryfikowana firma z tytułem PREMIUM otrzyma mnóstwo przywilejów oraz możliwości w zakresie rocznego mentoringu, reklamy i wsparcia – w tym szerokopasmowy networking i mnóstwo publikacji w formie artykułów.
DOŁĄCZ DO TRUSTED BUSINESS JAKO MARKA PREMIUM!
❤️ Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wspierają inicjatywę w promowaniu legalnych firm, przedsiębiorców i artystów.

Details
Begin 23/11/2024 H 17:00
Location Pałac THE RENAISSANCE AT KELHAM
Address Main Street, NG23 5QX
Rate it
0%