Featured

III Konferencja Zdrowia “Łączy Nas Dbałość o Zdrowie”

today 23/06/2024my_locationHotel Sheraton Skyline Heathrow


Background
share close
* Całodniowy event z dostępem do strefy targowej
* 9 godzin wykładów
* Networking z prelegentami przez caly dzień
* Niszowa wiedza oparta na praktyce i doświadczeniu
* Nielimitowana kawa / herbata / woda
* Lunch w Sky Bar ( miejsce relaksacyjne przy basenie ) z prelegentami dla osob które wykupiły opcje VIP
* Zapraszamy rodziny z dziećmi. Dzieci do lat 16 pod opieką rodziców – wstęp wolny
* Profesjonalna opieka nad dziećmi od lat 5 do lat 16, w przygotowanych panelach godzinowych, 4 moduły po 2h z przerwą na lunch – ilość miejsc ograniczona. Należy nabyć bilet dla dziecka.
Posłuchaj o różnych metodach, skorzystaj z wiedzy i wartości które mogą okazać się przydatne w drodze po zdrowie swoje oraz dobre samopoczucie swoich bliskich. Skorzystaj z niebywałej okazji posłuchania i poznania wspaniałych prelegentów z ktorymi będzie możliwość spotkać się na żywo i porozmawiac, a będą oni dzielić się z nami niszową wiedzą opartą na wieloletnim doświadczeniu i praktyce.
Aby poznać treści, należy dołączyć do naszego wydarzenia. Ten event podnosi jakość życia, otwiera nowe drzwi nie tylko do zdrowia ale do samorealizacji. Ugruntowuje naszą wiedzę i uświadamia o potrzebach i możliwościach w drodze po zdrowie. Twoje Zdrowie. Twoj Czas. Twoj Wybór. Twoja Odpowiedzialność.
A OTO NASI WYJĄTKOWI PRELEGENCI:
Lek.med. Anna Furmaniuk https://furmaniuk.com.pl/
Gość Specjalny – Jerry Sargeant – Star Magic Healing facilitator www.starmagichealing.org
O TARGACH:
Znajdziesz tu wszystko czego potrzebujesz, a nawet więcej..
Nasi wystawcy zapewnią Państwu szereg produktów, które pozwolą Wam zadbać o Wasze zdrowie i samopoczucie. Poznać innowacyjne technologie. Zaznajomić sie z nowinkami rynkowymi. Odkryć metody, produkty, rozwiązania które dostarczają nieograniczone możliwości, a to wszystko podczas 1 dnia w 1 miejscu. Taka okazja zdarza się właśnie teraz. Powinieneś z nami być z miłości do siebie.
TARGI są otwarte dla wszystkich cały dzień.
Zapraszamy zainteresowanych wystawieniem się na targach do kontaktu.
UWAGA Jeśli chcesz być jednym z wystawców na konferencji możesz to zrobić tutaj: https://www.konferencjalondyn.co.uk/dlawystawcow
”Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem. Nie wpadajcie w pułapkę dogmatów, żyjąc poglądami innych ludzi. Nie pozwólcie, żeby hałas cudzych opinii zagłuszył wasz własny wewnętrzny głos. I najważniejsze – miejcie odwagę kierować się sercem i intuicją.. ”
Steve Jobs ( Zył lat 56 )
Zacznij żyć pełnią świadomego życia i dołącz do nas na konferencję zdrowia oraz Targi do Hotelu Sheraton Skyline na Heathrow już 23 czerwca.
Twoje decyzja aby spędzić ten dzien wspólnie z nami, będzie najważniejsza jaką możesz podjąć dla siebie i swojej rodziny dzisiaj. To wyjątkowe wydarzenie dedykowane jest do wszystkich bez ograniczeń wiekowych
Prezentowane materiały podczas konferencji oraz targów nie stanowią porady o charakterze medycznym, mają wyłącznie charakter informacyjny i w rozumieniu obowiązujących przepisów nie mogą być traktowane jako specjalistyczna porada medyczna, forma diagnozy lub zalecenia w zakresie leczenia, ponadto nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń. Organizator oświadcza, że nie ponosi odpowiedzialności za głoszone treści przez prelegentów/wykładowców,wystawców i ich współpracowników na konferencji oraz na targach nie daje gwarancji przydatności treści materiału wygłaszanego podczas konferencji oraz targów, do określonego celu lub zastosowania oraz nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody będące konsekwencją korzystania lub niemożności korzystania z materiału. Użytkownik kierując się wyłącznie informacjami uzyskanymi na konferencji i/lub podczas targów za pośrednictwem materiału działa na własną odpowiedzialność. Konferencja oraz targi mają charakter informacyjny, nie mają charakteru porady lekarskiej i nie są diagnozą.
The content on your site is for informational or educational purposes only, and does not substitute professional medical advice or consultations with healthcare professionals.
We warn every user of the website www.konferencjalondyn.co.uk, that reliance on or use of the information on the website is at your own risk.


Details
Begin 23/06/2024 H 09:00
End 23/06/2024 H 20:00
Location Hotel Sheraton Skyline Heathrow
Link https://www.konferencjalondyn.co.uk/
Rate it
0%