Eryk Ciemnoczołowski

Background

Talk Show

Zakurzone Technologie

Jest to nowa seria, która zabierze was w nostalgiczny spacer ścieżką zapomnianych technologii, urządzeń oraz narzędzi użytku codziennego. W każdym odcinku przypomnimy historię i wpływ gadżetów, które niegdyś nowoczesne, dzisiaj są już tylko ciekawostką w muzeach lub leżą zakurzone na strychach. Zostańcie z nami, aby wyruszyć w fascynującą podróż w przeszłość i przypomnieć sobie rozwiązania, które wciąż inspirują i fascynują swoją innowacyjnością oraz unikalnością.Eryk to wszechstronny artysta i niepohamowany twórca, żyje i oddycha muzyką.

Jako muzyk, multiinstrumentalista, realizator dźwięku, lutnik i wideograf, Eryk przemienia swoją pasję w różnorodne formy artystyczne.

Obecnie gra na basie w zespole The Charts, co tylko pogłębiło jego zamiłowanie do eksploracji dźwiękowych przestworzy.

Eryk studiował Mechatronikę na Politechnice Koszalińskiej, po czym pracował jako operator maszyn CNC, co doskonale łączy jego techniczne umiejętności z artystyczną duszą.

W 2014 roku przekroczył granice swojej ojczyzny, by na wyspach kontynuować swoją artystyczną i życiową odyseję.

Muzyka towarzyszy mu nieustannie — dzień i noc. Eryk czerpie inspiracje z szerokiego spektrum gatunków muzycznych, od klasycznych dźwięków jazzu i bluesa, przez energetyczny rock i metal, aż po rytmiczne reggae, dub, house i D&B.

Jego muzyczne zainteresowania są tak różnorodne jak same dźwięki, które produkuje.

W wolnych chwilach Eryk oddaje się spokojowi natury, ciesząc się długimi spacerami lub przejażdżkami samochodowymi.
Jego pasja do festiwali muzycznych i koncertów pozwala mu pozostać w ciągłym kontakcie z muzyką, podczas gdy majsterkowanie daje mu przestrzeń do eksperymentowania i kreowania.

Eryk jest prawdziwym artystą, który w każdym aspekcie życia szuka melodii i harmonii.

Rate it

RedaktorSound Designer

0%