348378858 818337006306165 5161504671742423236 n
Redaktor

Joanna Stadnik-Balicka

Background
calm teenager with sun background scaled

Talk Show

Kącik Zdrowia Joanny

By Joanna Stadnik-Balicka

Kącik Zdrowia Joanny to program radiowy, który zaprasza słuchaczy do fascynującej podróży w świat zdrowia i dobrostanu. Prowadzony przez Joannę, doświadczonego eksperta w dziedzinie zdrowia i dobrego samopoczucia, program oferuje wartościowe porady, inspirujące historie i praktyczne wskazówki dotyczące utrzymania zdrowego stylu życia. W ramach programu, Joanna dzieli się swoją wiedzą na temat zdrowej żywności, aktywności fizycznej, pielęgnacji ciała, mindfulness, zarządzania stresem i wielu innych aspektów zdrowia i dobrostanu. Z jej […]Cześć! Jestem Joanna, a w świecie zdrowego stylu życia odnalazłam swoje prawdziwe powołanie. Choć moja obecna praca jako managera magazynu jest ważna, to to, co mnie naprawdę pasjonuje, to zdrowie i dobrostan.

Aktualnie studiuję naturoterapię na Wyższej Szkole Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu, ale moje plany edukacyjne się nie kończą. Mam ambitne cele związane z dalszym rozwojem poprzez studia i szkolenia.

W moim wolnym czasie tworzę ziołowe syropy, zdrowotne nalewki i suszę zioła. Prowadzę także stronę na Facebooku – Kącik Zdrowia Joanny, gdzie prezentuję niekonwencjonalne podejście do diety i zdrowego stylu życia. Znajdziecie tam przepisy na dietę keto/karnivore, cenne porady zdrowotne oraz wiele innych inspirujących treści.

W programie radiowym będę zajmować się tematyką zdrowia i zdrowego stylu życia. Zapraszam Was do śledzenia mojej działalności i dołączania do naszych rozmów na temat zdrowia! Będzie to okazja do dzielenia się wiedzą, inspiracji i wymiany pomysłów na zdrowe i pełne energii życie.

Do usłyszenia w radiu!

Rate it

Redaktor

0%