52080711 265087307759361 6236089280234520576 n
Admin

Angela Bieniek

Background
calm teenager with sun background scaled

Talk Show

Kącik Zdrowia Joanny

By Joanna Stadnik-Balicka

Kącik Zdrowia Joanny to program radiowy, który zaprasza słuchaczy do fascynującej podróży w świat zdrowia i dobrostanu. Prowadzony przez Joannę, doświadczonego eksperta w dziedzinie zdrowia i dobrego samopoczucia, program oferuje wartościowe porady, inspirujące historie i praktyczne wskazówki dotyczące utrzymania zdrowego stylu życia. W ramach programu, Joanna dzieli się swoją wiedzą na temat zdrowej żywności, aktywności fizycznej, pielęgnacji ciała, mindfulness, zarządzania stresem i wielu innych aspektów zdrowia i dobrostanu. Z jej […]Angela Bieniek, nasza niewyczerpana siła wśród adminów redakcyjnych! Zwinna jak gazela, szybka jak błyskawica, a jej palce na klawiaturze tańczą jak prawdziwi mistrzowie tańca towarzyskiego. Zadania administracyjne nie mają przed nią tajemnic – tak jak superbohaterka, potrafi w mgnieniu oka uporządkować chaos, wyczarować znikające posty i opanować nawracających trolli.

Nie ma żadnego zapytania, którego Angela nie pokona. Jej wiedza i determinacja są niewyczerpane. Nawet w najtrudniejszych chwilach, kiedy zegar bije północ, a problem się mnoży, Angela trzyma głowę wysoko i śmieje się w twarz trudnościom.

Jej nieustraszoność i poczucie humoru sprawiają, że praca administracyjna staje się przyjemnością. Angela to nasza superbohaterka admin, gotowa na każde wyzwanie, wyposażona w memy i żarty na czasie. Niech żyje Angela Bieniek – nasza królowa adminów! 🙂

Rate it

AdminRedaktor

0%