Aurela Daktera

Background

Talk Show

Vitae Forum

Vitae Forum - forum zdrowia to projekt podnoszący wibracje, świadomość i wiedzę w społeczeństwie. Vitae Forum to konkretna, uporządkowana wiedza przeplatana lżejszymi ciekawostkami w dziedzinie zdrowia.  To wyjście do ludzi z konkretnymi rozwiązaniami dotyczącymi poprawy samopoczucia. To łamanie stereotypów, że zdrowie jest trudne i skomplikowane na rzecz upraszczania, porządkowania i proponowania rozwiązań. Audycja mają charakter przede wszystkim edukacyjny i podnoszący świadomość społeczną, byśmy sami brali odpowiedzialność za nasz dobrostan. Spora […]Doktor Aurela Daktera, Natural Physician (BSNM UK)), Kliniczny Irydolog, Specjalista Klawiterapii, Certyfikowany Praktyk Medycyny Funkcjonalnej (Functional Medicine University), absolwentka British School of Natural Medicine UK.

Od 2016 roku poświęca się praktyce medycyny funkcjonalnej i irydologii, zdobywając doświadczenie w pracy z ludźmi oraz obserwując dysfunkcje w ciele poprzez analizę tęczówki, łącząc ją z oceną wyników badań laboratoryjnych i wywiadów. Inspiracją do rozpoczęcia programu doktorskiego z irydologii w 2021 roku były jej własne doświadczenia, które ukończyła w 2024 roku, zdobywając tytuł doktora nauk medycznych.

Jest otwarta na nowe wyzwania i ciągle się dokształca, aby skuteczniej pomagać tym, którzy potrzebują odzyskać zdrowie.

Jej całkowite zaangażowanie w holistyczną pracę z ludźmi polega na badaniu przyczyn dolegliwości, odwracaniu patologicznych procesów, usuwaniu toksyn oraz stymulowaniu potencjałów organizmu do zdrowienia.

W jej dziedzinie działalności znajdują się medycyna funkcjonalna, irydologia, klawiterapia, psychosomatyka, hipnoterapia i formy miękkiej regresji, medycyna informacyjna, działalność szkoleniowa… oraz wiele innych.

Współpracuje z osobami otwartymi na metody naturalne i samodoskonalenie, a także z tymi, którzy nie boją się podjąć wyzwania zmiany drogi życiowej na lepszą.

Jest pasjonatką wędrówek górskich, czytania przygodowych książek o Syberii, miłośniczką lodowatych kąpieli i wielbicielką kontaktu z Naturą.

Rate it

Redaktor

0%