Wielka Brytania

Dni otwarte RAF Ingham – 3.9.2023

today03/09/2023

Background
share close

Drodzy Przyjaciele!

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przybyli na Dni Otwarte Raf Ingham – było to prawdziwe święto Polonii! Wasza obecność i wsparcie sprawiły, że to wydarzenie było niezapomniane, a ilość odwiedzających przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania, już w pierwszej godzinie!

Nasz wielki szacunek kierujemy także do grupy polskich wolontariuszy ze Stowarzyszenia Białego Orła z Selby. To dzięki Waszej nieocenionej pomocy i zaangażowaniu mogliśmy kontynuować odbudowę tego ważnego obiektu.

Dziękujemy serdecznie Panu Wiesławowi Merongowi za przepiękny występ, który dostarczył nam niezapomnianych chwil. Nasze podziękowania kierujemy również do ekipy z Polskiej Restauracji Bistro81 z Selby za przysmaki kuchni polskiej, które rozpieszczały nasze podniebienia.

Kasia Lenc z Polskiej Szkoły Sobotniej imienia Wiesławy Szymborskiej z Yorku zasługuje na ogromne brawa za przyprowadzenie olbrzymiego grona znajomych, dzięki czemu atmosfera była jeszcze lepsza!

Nie możemy też zapomnieć o naszych niezawodnych ochroniarzach, Arkowi i Piotrkowi z grupy Airsoftowej Ghosts, którzy dbali o nasze bezpieczeństwo przez całe wydarzenie.

Dziękujemy również Dariuszowi Karpowiczowi z Albion Financial Advice za odwiedzenie naszego obiektu.

Już niedługo zamieścimy więcej informacji na temat tego wyjątkowego wydarzenia na YouTube i innych platformach społecznościowych. Zachęcamy Was więc do śledzenia naszego nowo powstałego medium na wszystkich social mediach.

Dziękujemy Wam jeszcze raz za Waszą obecność i wsparcie. To dzięki Wam to święto Polonii stało się tak wyjątkowe! Trzymajcie się i do zobaczenia na kolejnych spotkaniach!

 

 

Written by: admin

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply


0%