Wielka Brytania

Dni otwarte Raf Ingham

today10/09/2023

Background
share close
Drodzy Przyjaciele!
Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przybyli na Dni Otwarte RAF Ingham Heritage Centre – było to prawdziwe święto Polonii!
Wasza obecność i wsparcie sprawiły, że to wydarzenie było niezapomniane, a ilość odwiedzających przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania, już w pierwszej godzinie!
Nasz wielki szacunek kierujemy także do grupy polskich wolontariuszy ze Stowarzyszenia Białego Orła z Selby (White-Red-Eagle.org). To dzięki Waszej nieocenionej pomocy i zaangażowaniu mogliśmy kontynuować odbudowę tego ważnego obiektu.
Dziękujemy serdecznie Panu Wiesławowi Meronk za przepiękny występ, który dostarczył nam niezapomnianych chwil.
Nasze podziękowania kierujemy również do ekipy z Polskiej Restauracji Polish Bistro 81 z Selby za przysmaki kuchni polskiej, które rozpieszczały nasze podniebienia.
Kasia Lenc z Polska Szkoła Sobotnia im. Wisławy Szymborskiej w Yorku zasługuje na ogromne brawa za przyprowadzenie olbrzymiego grona znajomych, dzięki czemu atmosfera była jeszcze lepsza!
Nie możemy też zapomnieć o naszych niezawodnych ochroniarzach, Arkowi i Piotrkowi z grupy Airsoftowej Ghosts, którzy dbali o nasze bezpieczeństwo przez całe wydarzenie.
Dziękujemy również Dariuszowi Karpowiczowi z Albion Financial Advice za odwiedzenie naszego obiektu.
Już niedługo zamieścimy więcej informacji na temat tego wyjątkowego wydarzenia na YouTube i innych platformach społecznościowych. Zachęcamy Was więc do śledzenia naszego nowo powstałego medium na wszystkich social mediach.
Dziękujemy Wam jeszcze raz za Waszą obecność i wsparcie. To dzięki Wam to święto Polonii stało się tak wyjątkowe! Trzymajcie się i do zobaczenia na kolejnych spotkaniach!

Written by: admin

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply


0%