Wielka Brytania

II Konferencja Zdrowia i Targi Medycyny Naturalnej w Londynie już 24 Września

today05/09/2023

Background
share close

Jedni mówią na niego znachor, drudzy szarlatan. Bez wątpienia, jak by określić pana Jerzego Ziębe, jest to osoba, dzięki której świadomość wśród Polaków o medycynie wzrosła, co bez wątpienia poprawiło jakość świadczonych usług, a zarazem zdrowie Polaków.

Zapraszamy również na II Konferencję Zdrowia i Targi Medycyny Naturalnej w Londynie już 24 Września.

ŁĄCZY NAS DBAŁOŚĆ O ZDROWIE

II Konferencja Zdrowia Londyn 2023, Targi Zdrowia i Medycyny Naturalnej
* Całodniowy event z dostępem do strefy targowej
* 9 godzin wykładów
* Networking z prelegentami
* Niszowa wiedza oparta na praktyce i doświadczeniu
* Nielimitowana kawa / herbata / woda
* Zapraszamy rodziny z dziećmi. Dzieci do lat 16 wstęp wolny

* Profesjonalna opieka nad dziećmi od lat 4 do lat 16, w przygotowanych panelach godzinowych

Posłuchaj o różnych metodach, skorzystaj z wiedzy którą możesz potrzebować gdy nadejdzie czas decyzji jakie wartości wprowadzić w życie w drodze po zdrowie swoje oraz dobre samopoczucie swoich bliskich. Skorzystaj z niebywałej okazji posłuchania i poznania wspaniałych prelegentów z ktorymi będzie możliwość spotkać się na żywo i porozmawiac, a będą oni dzielić się z nami niszową wiedzą opartą na wieloletnim doświadczeniu i praktyce. Wiedzą która wybrzmi tylko u nas, za zamkniętymi drzwiami.
Dzisiaj takie rozwiazania są bezcenne, aby je poznać należy dołączyć do naszego wydarzenia. Ten event podnosi jakość życia, otwiera nowe drzwi nie tylko do zdrowia ale do samorealizacji. Ugruntowuje naszą wiedzę i uświadamia o potrzebach i możliwościach.. Daje solidne fundamenty gdy nadejdzie czas gdy musimy dokonać wyboru, w drodze po zdrowie. Twoje Zdrowie. Twoj Czas. Twoj Wybór. Twoja Odpowiedzialność..
A oto nasi wyjątkowi prelegenci:
– Jerzy Zięba
– Dr inż Igor Ogorodnyk
– Dr Adam Przygoda
– Anna Mazurczyk
– Oskar Dorosz
– Tata Naturopata Kamil Kwiatosinski
O Targach
Znajdziesz tu wszystko czego potrzebujesz, a nawet więcej..

Nasi specjalnie wyselekcjonowani wystawcy zapewnią Państwu szereg produktów, które pozwolą Wam zadbać o Wasze zdrowie i samopoczucie. Poznać innowacyjne technologie. Zaznajomić sie z nowinkami rynkowymi. Odkryć metody, produkty, rozwiązania które dostarczają nieograniczone możliwości. Skorzystać z różnych sesji na miejscu, a to wszystko podczas 1 dnia w 1 miejscu. Taka okazja zdarza się właśnie teraz. Powinieneś z nami być z miłości do siebie.

TARGI są otwarte dla wszystkich cały dzień.

UWAGA Jeśli chcesz być jednym z wystawców na konferencji możesz to zrobić tutaj: https://www.konferencjalondyn.co.uk/d

”Wasz czas jest ograniczony, więc nie marnujcie go, żyjąc cudzym życiem. Nie wpadajcie w pułapkę dogmatów, żyjąc poglądami innych ludzi. Nie pozwólcie, żeby hałas cudzych opinii zagłuszył wasz własny wewnętrzny głos. I najważniejsze – miejcie odwagę kierować się sercem i intuicją.. ”

Steve Jobs ( Zył lat 56 )
Dokonaj właściwego wyboru, zacznij żyć pełnią świadomego życia i dołącz do nas na konferencję zdrowia oraz Targi do Hotelu Sheraton Skyline na Heathrow już 24 września.

Twoje decyzja aby spędzić ten dzien wspólnie z nami, będzie najważniejsza jakią możesz podjąć dla siebie i swojej rodziny dzisiaj. Czymże jest wszelkie bogactwo świata, pieniadze, kariera, sukces w obliczu choroby? Niczym. To schodzi na drugi plan gdy zaczynamy chorować, a naturalnym jest, że nasze pokłady zdrowia się kiedyś wyczerpią. Warto już zatem dzis nabyć wiedze, ”Co zrobic?” i” Jakie są możliwości?” aby utrzymać się na orbicie zdrowia jak najdłuzej, by móc żyć w obfitości. Gotowe rozwiazania czekają, wystarczy po nie sięgnąć.

To wyjątkowe wydarzenie dedykowane jest do wszystkich bez ograniczeń wiekowych.

Written by: admin

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply


0%