Kultura

Konferencja FOLLOW ME! Autentyczna marka osobista – 18/05 Birmingham

today29/05/2024

Background
share close

18 maja w Birmingham odbyła się konferencja Follow Me: Autentyczna Marka Osobista, zorganizowana przez dynamiczne kobiety z Women’s Club. To wydarzenie okazało się czymś więcej niż tylko spotkaniem – było prawdziwym zastrzykiem adrenaliny, pełnym wiedzy, inspiracji, motywacji i energii, którą uczestnicy zabiorą ze sobą. Patronem medialnym konferencji było Radio Polonia FM, które  umożliwiło szerszej publiczności udział w tej inspirującej inicjatywie.

Na scenie mieliśmy okazję zobaczyć wybitnych mówców, którzy podzielili się swoją niesamowitą wiedzą i inspiracją.

Wśród prelegentów byli:

Magdalena Pawłowska, Trener Życia,     Daniel Lalewicz, Łukasz Kukiełka oraz Ania Wendzikowska-światowej sławy polska dziennikarka.

Prowadzący z pozytywną energią i entuzjazmem poprowadzili nas przez cały dzień, tworząc niezapomnianą atmosferę.

Dla uczestników był to dzień, który zapisze się w pamięci na zawsze. Każda rozmowa, każda wymiana doświadczeń była bezcenna, a uczestnicy otrzymali cenne wskazówki, jak zbudować swój własny sukces. Wiele osób podkreślało, że to spotkanie było punktem zwrotnym w ich zawodowej i osobistej drodze.

Konferencja Follow Me: Autentyczna Marka Osobista była nie tylko wydarzeniem, ale także miejscem spotkania pasjonatów, którzy chcą budować autentyczne marki i osiągać sukces. Dzięki takim inicjatywom, społeczność zyskuje nieocenione wsparcie i inspirację do dalszego rozwoju.

Poniżej wywiad z Anią Wendzikowską. Już niebawem kolejne relacje z wydarzenia.

 

 

Written by: Author

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply


0%