Wielka Brytania

Oświadczenie Stowarzyszenia Białego Orła w związku z nieprawidłowym informacjami opublikowanymi przez Pana Mariusza Staniurskiego.

today10/09/2023

Background
share close

Niniejszym oświadczamy, że Mariusz Staniurski nie miał nigdy żadnego związku ani uczestnictwa w Stowarzyszeniu “Biały Orzeł” ani w RAF Ingham. Wszelkie sugestie lub informacje sugerujące jego powiązania z tymi organizacjami są całkowicie nieprawdziwe.

Mariusz Staniurski był uczestnikiem jednorazowej wizyty w jednym z wydarzeń organizowanych przez Stowarzyszenie “Biały Orzeł”, jednak nie prowadził żadnych działań w ich imieniu ani nie był członkiem tej organizacji. Jego obecność na tym wydarzeniu była wynikiem czysto prywatnych okoliczności i nie miała żadnego związku z działalnością naszego stowarzyszenia.

Jest nam przykro stwierdzić, że Mariusz Staniurski próbował podszyć się pod sukcesy Stowarzyszenia “Biały Orzeł” w sposób nieprofesjonalny i nieodpowiedni, zwłaszcza jako przedstawiciel medium Polonijnego jakim jest PolishVoice fm. Oświadczamy jednoznacznie, że wszelkie próby wykorzystywania fałszywych powiązań w celu zdobycia korzyści lub zysków są absolutnie nieakceptowalne.

Jako White Eagle Association, jesteśmy zobowiązani do przestrzegania najwyższych standardów etycznych i zawodowych. Nie popieramy ani nie akceptujemy żadnych działań, które naruszają te standardy. Działania Mariusza Staniurskiego są niezwiązane z naszą działalnością i nie reprezentują naszych wartości ani naszego stanowiska.

Mariusz Staniurski ponosi pełną odpowiedzialność za swoje działania i próby manipulacji informacjami. Nie będziemy tolerować prób dezinformacji ani manipulacji w środowisku Polonijnym.

Powyższe oświadczenie ma na celu jasno i stanowczo wyrazić nasze stanowisko w tej sprawie i odrzucić wszelkie nieprawdziwe sugestie dotyczące związku Mariusza Staniurskiego z Stowarzyszeniem “Biały Orzeł” i RAF Ingham.

Z Poważaniem,

Stowarzyszenie Białego Orła

 

Written by: admin

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply


0%