Wielka Brytania

2. Kongres Kreatywnych Kobiet #BezGłosu

today28/05/2024

Background
share close

Radio Polonia FM miało zaszczyt być patronem medialnym niesamowitego wydarzenia, jakim był Kongres Kreatywnych Kobiet pod hasłem #bezgłosu, który odbył się 18 maja 2024 w Nottingham.

Organizatorkami tego eventu były Kamila Kroczak i Agnieszka Wenda. Włożyły w to niesamowitą pracę ,serce i zaangażowanie które mogliśmy poczuć jako uczestnicy spotkania.  Event był charytatywny, zebrane środki trafia do Stowarzyszenia SCHRON-Schroniska dla zwierząt w Milanówku.

Program konferencji był niezwykle bogaty i zróżnicowany. Ekspertki z różnych dziedzin dzieliły się swoimi historiami sukcesu, a także porażek, które stały się dla nich lekcjami na przyszłość. W przerwach między sesjami uczestniczki miały okazję do wymiany doświadczeń i nawiązywania nowych kontaktów. Atmosfera była pełna energii i wzajemnej życzliwości, a każda z uczestniczek mogła liczyć na wsparcie i rady od innych kobiet. Jedną z prelegentek Kongresu była Tamara  Gonzalez Perea, która poruszyła serca uczestniczek konferencji swoimi opowieściami o pokonywaniu przeszkód w życiu.  Jej wystąpienie było jednym z najbardziej inspirujących momentów konferencji, wzbudzając głębokie emocje i refleksje wśród zgromadzonych kobiet.

Oprócz inspirujących przemówień, konferencja obfitowała w różnorodne występy artystyczne, które dostarczyły uczestniczkom niezapomnianych wrażeń muzycznych. Gościem specjalnym wydarzenia był zespół Farba, który swoim energetycznym występem zachęcił uczestniczki Kongresu do wspólnej zabawy i celebrowania kreatywności.

Udział w konferencji był niezwykle inspirującym i motywującym doświadczeniem.

 

Written by: Author

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply


0%