Świat

Teraz sztuczna inteligencja pomoże Ci zarezerwować idealny wakacyjny wyjazd

today11/10/2023

Background
share close

REYKJAVIK, Islandia — (BUSINESS WIRE) — Guide to Europe ogłasza przełomowe osiągnięcie w zakresie planowania podróży – Travis, narzędzie do planowania podróży wykorzystujące generatywną sztuczną inteligencję, teraz oferuje użytkownikom zoptymalizowane trasy podróży na podstawie preferencji klientów, bliskości atrakcji turystycznych, wyjątkowego zestawienia danych dotyczących recenzji, godzin otwarcia i innych zmiennych o kluczowym znaczeniu.

Ta informacja prasowa zawiera multimedia. Pełna treść informacji prasowej znajduje się tutaj: https://www.businesswire.com/news/home/20230914314284/pl/

Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszego algorytmu genetycznego sztucznej inteligencji Travis opracowuje niezrównany dobór atrakcji turystycznych i optymalizuje trasy dojazdu, by zaoferować użytkownikom najlepsze doświadczenia podczas podróży.

Chatbot wykracza poza tradycyjne planowanie, zestawiając najlepsze usługi dostosowane do preferencji klienta oraz recenzji. Dzięki temu użytkownicy mogą zobaczyć całą planowaną podróż i zarezerwować wszystkie jej etapy w ramach jednego prostego procesu rezerwacji.

„Mamy przyjemność zaprezentować chatbota, który rewolucjonizuje sposób planowania podróży. Travis umożliwia użytkownikom interakcję i wyszukiwanie idealnych wycieczek z zastosowaniem języka naturalnego. Nie trzeba nawet wskazywać miejsca docelowego; wystarczy wpisać pożądane elementy, takie jak pogoda, region czy kultura, a Travis zaoszczędzi czasu i nerwów, umożliwiając szybką i pewną rezerwację doskonale zaplanowanych wyjazdów” – mówi dr Helgi Helgason, kierownik ds. AI w Guide to Europe i wizjoner odpowiedzialny za narzędzie Travis.

„Travis to nie tylko narzędzie do planowania tras; to całkowicie przełomowe rozwiązanie. Dzięki wykorzystaniu ogromnej ilości danych potrafi starannie zaplanować podróż w sposób, który z pewnością wykracza poza możliwości człowieka pod względem tempa i precyzji. Nie chodzi tylko o rezerwację miejsc, ale o to, aby cała podróż była idealna” – dodaje Helgi.

Wraz z uruchomieniem tej innowacyjnej usługi Guide to Europe umacnia swoją pozycję lidera technologii w zakresie podróży, oferując całkowicie nowy wymiar planowania i wyszukiwania podróży oraz rezerwacji wakacyjnych wyjazdów w Europie.

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Wersja źródłowa dostępna na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20230914314284/pl/

 

zródło informacji  www.pap MediaRoom.pl

Written by: admin

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply


0%